O nas

 

KLIMA SYSTEM to dynamicznie i prężnie rozwijająca się firma w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. Jesteśmy na rynku już 10 lat

Zajmujemy się systemami klimatyzacji, wentylacji, montażem, serwisem oraz nadzorem urządzeń klimatyzacyjnych. Instalacje wykonujemy zarówno w pojedynczych pomieszczeniach jak i w kilku czy kilkudziesięciu pomieszczeniach w układzie centralnym (np. budynki mieszkalne, usługowe, hale produkcyjne, restauracje, banki, itp.).


Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty oraz wymagane atesty higieniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni sprostać i zapewnić naszym klientom szeroki asortyment produktów.

Jesteśmy sprawnie działającą firmą, która swoją siedzibę ma w Zabrzu, ale działamy na terenie całego kraju. Dołożymy wszelkich starań, aby podjęta współpraca przyniosła korzyści dla każdej ze stron. Dbamy o to aby nasze ceny były mocno konkurencyjne a nasze usługi stały zawsze na wysokim poziomie!

Zajmujemy się również sprzedażą gotowych wyrobów wentylacyjnych  jak również  doradztwem oraz wykonawstwem instalacji wentylacyjnej.
Tak dobieramy urządzenia i instalacje, aby zoptymalizować koszty zarówno inwestycyjne jak i eksploatacyjne.